niedziela, 25 września 2011

Powitanie :)

Witajcie ! :)

Postanowiłam załozyć bloga jako uzupełnienie kanału który prowadzę na YouTube: www.youtube.com/user/MojPsiSwiat

Często, gdy zadajecie mi pytania w komentarzach nie mogę odpowiedzieć pod filmikiem ponieważ jest tam limit znaków, a czasem nie jestem w stanie się w nim zmieścić aby coś dobrze wytłumaczyć, druga sprawa to że jestem gadułą i przejawia się to róniez w pisaniu :D Dlatego najczęściej odpowiadam Wam w wiadomości prywatnej ale wtedy inne osoby mające podobny problem nie widzą tej odpowiedzi... W tym m.in. celu powstał ten blog ! :)

Będę tutaj odpowiadała na pytania z pod filmików, które wymagają szerszej wypowiedzi i każdy będzie mógł skorzystać z moich wskazówek.

Czas pokaże w jakim kierunku będzie się rozwijał mój blog, myślę że będę tu publikowała także swoje prywatne przemyslenia, doświadczenia, nowinki, polecane książki, artykuły i wszystko co związane z psim światem :)

Pozdrawiam Was ciepło! :)

4 komentarze:

 1. Proszę odpowiedz mi Madziu jak doszłaś do tego, aby stać się behawiorystką psów? Marze o tym niezmiernie mocno lecz nie wiem jak do tego dojść? Czy masz dla mnie/ dla nas jakieś rady jak dojść krok po kroku by spełnić swoje marzenie i wiązać z nim przyszłość? Czy jakieś specjalne studia a może odpowiednie kursy? Na czym to polega? Z góry dziękuje za odpowiedź! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzieś zaginął mi Twój komentarz, dopiero teraz go zauważyłam. W tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=xCYpy1oNx-w możesz posłuchać o moim wykształceniu, jakie ukończyłam kursy. Myślę też o nagraniu oddzielnego filmiku z poradami dla osób które chciałyby zostać behawiorystą lub trenerem w przyszłości, co warto ukończyć, czym się kierować itp.

   Usuń
 2. Zuzia to kochany psiak. Jestem Twoją fanką i oglądam Twoje filmiki naprawdę bardzo często. Dowiaduję się z nich bardzo dużo. Nie przestawaj ich kręcić. Ja też prowadzę bloga http://blogmadzidobrzeradzi.blogspot.com/
  Pozdrawiam Ciebie i Zuzinkę, Madzia :)

  OdpowiedzUsuń