środa, 9 października 2013

Wyniki konkursu Mój Pies - Mój Psi Świat

Wyniki konkursu już ogłoszone :) 


Niestety nie każdy mógł zostać nagrodzony, ale wychodzę z założenia że wszyscy traktujemy to jako zabawę, a nagrody są miłym dodatkiem :)

Najwięcej czasu zajęło mi wybranie pięciu najlepszych filmów, które tworzyliście specjalnie na mój konkurs. Czym się kierowałam? Jednym z głównych wyznaczników było dla mnie to czy film jest zwyczajnie interesujący, czy przykuwa moją uwagę, czy chcę do niego wrócić, obejrzeć ponownie, czy myślę o nim później w ciągu dnia. Kolejną ważną dla mnie rzeczą był pomysł oraz wcześniejsze zaplanowanie scen jakie mają się znaleźć w pracy na konkurs, jeśli te dwa punkty były dobrze zrealizowane to film oglądało się znacznie przyjemniej, a nagrania w nim zawarte tworzyły zgraną całość. Jak wiele razy podkreślałam ważne jest aby ująć esencję naszego psa. Dostawałam czasem prace które były bardzo dobre, jednak gdyby pewne sceny skrócić, inaczej zmontować, dodać do tego jakiś pomysł, historię, byłaby to idealna praca! Nawet z przeciętnego materiału przy odrobinie kreatywności można stworzyć świetny, ciekawy projekt! :) 

Oto piętnaście osób których prace przypadły mi szczególnie do gustu, a z nich musiałam wybrać jedynie 5 osób co uwierzcie nie było prostym zadaniem... Kolejność jest przypadkowa. Pogrubienie oznacza nicki osób które wygrały.
- bihuhihuxD 
- Aleksandra Leszek 
- ChiccoMartyna
- Pieski Świat
- Malwina Chudzik
- Monika Wiś 
- PsieSztuczki 
- santander1905
- coolmart993
- fly33able
- leeenky 
- Ewa Wolna 
NeroTheLaBrador (film został już usunęty z YT)
- Natalia Nora
- arikaparys 

Dziękuję jeszcze raz wszystkim osobom które wzięły udział w konkursie. Wyniki wzbudziły wiele emocji, bardziej i mniej pozytywnych. W konkursie może brać udział każdy i każdy ma takie same szanse na wygraną. 

Miłego wieczoru! :)
7 komentarzy:

 1. Będą nagrody pocieszenia dla top 15

  OdpowiedzUsuń
 2. A mogłabyś wkleić komentarze które nagrałaś bo chciałbym je przeczytać ale jestem leniwy i nie chce mi się szukać xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem na liście! :)
  To na prawdę miłe uczucie. Szczerze mówiąc to nawet nie myślałam o nagrodzie- najważniejsze było nagrywanie :))

  OdpowiedzUsuń